Kamyonet Giydirme

Kamyonet Giydirme

Kamyonet Giydirme her türlü araç kendiniz yapılan tasarım ve görsel ile kaplanması mananına gelmektedir. Araç kaplama çeşitli şekillerde yapılabilir Mesela komple araç kaplama aracın yalnızca kapaklarının kaplanması veyahut taban bölümünü kaplama gibi başka bir deyişle bir bölümü olarak katlanması söz konusudur.

Reklam ve pazarlama ile ilgili firmalar tarafından yoğun olarak seçenek edilen araç kaplama işlemi tek bir noktadan değil trafik içerisinde aracın gittiği her yerde bir hayli insanın görmesini sağlayacaktır. Araç kaplamanın reklam konusunda da birçok avantajı bulunmaktadır.

Daimi seyir halinde olan Aracınız hareket ettikçe reklamınızı yapmış olacaktır. Kullanılan malzemenin kalitesine göre 3 ile 7 sene arasında araçlarımızda araç kaplama folyosu kullanabilirsiniz.

Araç kaplama ücretleri hesaplaması yapılırken yapılacak olan alanın metrekaresini görsel tasarımına ve kullanılan malzemesine göre değerlendirme yapılır. Araç kaplama için kullanılan dijital baskı malzemesi Cast folyodur.

Cast folyoyu normal folyodan ayıran en ehemmiyetli özelliği ise yapışkan olmasıdır. Daha esnek ve daha zor olan açık hava şartlarında hem dayanıklıdır hem de aracı katiyen zarar vermez.

Araç Kaplama

Araç giydirme işlemlerinin reklam ve dijital baskı alanında deneyimli olan firmalara verilmesi gerekmektedir. Reklamcılık sektöründe çok fazla reklam yapacağınız alanlar ise; televizyon, radyo, gazete, mecmua, tabela, billboard gibi alanlara sahiptir. Yalnız radyo ve televizyon reklamları vakit kaybı yaşatırken aynı anda da bütçeniz açısından da sileri zorlayacaktır.

İmran Reklam firması olarak ücret siyasetimiz ve reklamların hedef kitleye erişmesi açısından en ehemmiyetli reklam ürünlerinin Araç Giydirme olduğunu düşünmekteyiz. Üstelik araç giydirme için birkaç araç almanıza da gerek yok. Şahsi ya da firmanıza ait olan bir aracın olması da yeterli olacaktır.

Bu şekilde trafikte daimi gezen bir reklam aracınız olacağından araç giydirme için ayıracağınız bütçe diğer reklam kanallarına göre daha uygun ve hesaplı olacaktır. Araç kaplama alanlarında sayfamızın üst alanında yer alan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için İmran Reklam internet sitemizin ana sayfasında yer alan iletişim kanallarımızdan uzmanlarımız ile görüşebilir merak ettiğiniz tüm suallerin yanıtını alabilirsiniz.

Araç Giydirme & Araç Kaplama Fiyatları

Araç kaplama Araç giydirme fiyatları yapılan işlemin fiyatı birçok etmene göre farklık göstermektedir. En ehemmiyetli etmenlerden biri ise malzeme çeşidi olmuştur. Kaliteli malzemelerden yapılan araç kaplama dahi daha uzun soluklu bir tanıtım yapabilirsiniz.

Aaraç kaplama Araç giydirme fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan iletişim kanallarımızdan baskı hizmeti firmamızı arayarak fikir sahibi olabilir ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.Bir cevap yazın